Cudira nga Bota!

SULMOJNE QEPENIN PER OFERTAT SPECIALE

by admin on Jun.08, 2010, under Lajme me Video

Ne Joao Pessoa, Brazil, konsumohet histeria e radhes me rastin e hapjes se nje dyqani elektronike – Atacadão of Eletros – qe ofronte me oferte speciale, produkte nen kosto, psh: (TV LCD vetem per 160 euro).
5000 persona te hipur njeri mbi tjetrin, cajne qepenin dhe futen me ngut brenda.
Si pasoje, inaugurimi perfundoi me 50 te plagosur dhe nje grua e moshuar vdiq.

Comments Off :, , , , more...

TENTON TE VJEDHE PELENAT E PERDORURA

by admin on Jun.08, 2010, under Lajme me Foto

Rrjeti televiziv amerikan americana WSAW TV, Wisconsin, jep lajmin e denimit te Z.Dillion Makuski, 20 vjec, per vjedhje te pelenave te pista.
Sipas akuzes, ky person pasi nuk gjeti pelena “te perdorura” ne koshin e plehrave, hyri brenda ne shtepi per te kerkuar te tjera. Aty, u kap pikerisht nga pronari i shtepise, i cili e mbajti brenda deri ne mberritjen e policies. Makuski u kap me 6 pelena te pista neper xhepa. Ai vete kishte veshur pelena ne momentin e arrestimit..
Policia e denoi me 200 ore pune sociale.

Comments Off :, , , more...

NJERIU BRESHKE

by admin on Jun.08, 2010, under Lajme me Foto

Nje djalosh, i mbiquajtur “Djali Breshke” me mizori nga te tjeret, po fillon nje jete te re pas nje operacioni qe ka zgjatur 2 ore, per t’I hequr nje shtrese te trashe lekure nga shpina e tij.

Maimaiti Hali, eshte vetem 8 vjec dhe jeton ne Heping, ne veri te Kines, ka lindur me nje shtrese lekure qe mbulonte nje pjese te madhe te shpines se tij.

Kirurgu Ye Xianpo shpjegon: “Lekura qe hoqem ishte e forte si te ishte lekure demi dhe perdorem lekuren e shtreses se flokeve meqenese rritet shpejt.
Hali shton: “Ishte pak e dhimbshme, por tani te tjeret nuk do te qeshin me me mua. Mezi po pres te dal jashte ne diell, pa kemishe, dhe te shkoj te notoj me miqte e mi.

Comments Off :, , , , more...

MODELJA BIE NGA PISHINA

by admin on Jun.08, 2010, under Lajme me Video

Siguria e tepert dhe deshira per tu dukur, i krijuan nje shaka te kripur kesaj modeleje. Kur arrin ne fund te pasareles, vajza duke u impenjuar sa me shume per te buzeqeshur harron se prane ka nje pishine. Si perfundim…..bie brenda!

Comments Off :, , , more...

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Archives

All entries, chronologically...